A Lotus Pro Mat jógaszőnyeg egyedülállóan puha, és jó tapadást biztosító felszínnel rendelkezik. A felső és alsó rész különböző színű és a mintázatú, de egyaránt használhatóak. Kényelmes, 6 mm-es vastagsága miatt, a Lotus Pro kifejezetten alkalmas Hatha-és Gerincjógához, de a dinamikus irányzatoknál sem okoz instabilitást. Azonnal használatba vehető, nincs bejáratási ideje.
Felhívjuk figyelmed, hogy a matrac a csúszásmentes tulajdonságait csökkentheti a verejték vagy a páratartalom. A szőnyeg nem szívja magába a nedvességet, ezért célszerű a tapadás biztosításához szükség esetén letörölni a rákerülő nedvességet, vagy használj jógatörülközőt .
A Lotus Pro összetétele: környezetbarát TPE (hőre lágyuló elasztomer) hab, 100%-ban újrahasznosítható és mentes latex, gumi és PVC összetevőktől, így alkalmas az allergiában szenvedőknek számára is. SGS tesztelt és nem tartalmaz mérgező lágyítókat, nehézfémeket és azo-színezékeket
Egyéb változatok:
A dōTERRA gyermekeknek készült táplálékkiegészítők omega-3 zsírsavakkal, teljes értékű tápanyagokkal, vitaminokkal és ásványi anyagokkal támogatják a gyermekek fejlődését egy finom, praktikus formában.
Körömvirág olaj gyógyereje legendás, már évszázadok óta használjuk a népi gyógyászatban.
Gyulladáscsökkentő és sebgyógyító hatása megnyugtatja a problémás bőrt, serkenti a szövetek regenerálódását, ezért kiváló bőrkiütésre, kicserepesedett, repedezett bőrre, horzsolásokra, napégésre és visszerekre is.
Magas antixidáns és A, B, D, E- vitamin tartalmú olaj.
Az Olivia Natural körömvirág olaj 100%-os tisztaságú, finomítatlan, és hozzáadott illatanyag-mentes minőségi termék.
Antiallergén, így bármely bőrtípusra nyugodtan használhatod. Intenzív ápoló hatása miatt hetente 1-2 alkalommal elég vékony rétegben a bőrbe masszíroznod.
Így használhatod:
-Különösen hatásos eredményt érhetsz el vele érzékeny és száraz bőrtípus esetén.
-Kifejezetten alkalmas a bőr gyulladásos folyamatainak mérséklésére, a sebek gyógyulási folyamatainak felgyorsítására.
-Télen az igénybevett, vagy az általánosan száraz bőr ápolására keverj el 10 ml körömvirág olajat 50 ml mandula vagy jojoba olajjal, majd vékony rétegben masszírozd a bőrödbe.
-Csecsemők és gyermekek bőrének az ápolására is alkalmazható - babaolajként, a babák bőrének akár mindennapi ápolására is használhatod.
Az alaposan megnedvesített hajon húzd végig néhányszor, szükség szerint a tömböt és habosítsd fel! Öblítsd le alaposan! Ügyelj, hogy szembe ne kerüljön!
Balzsam használata szükséges lehet, mert a sampontömb pH-ja ugyan alacsonyabb a hagyományos szappanénál, de egyes hajtípusok (pl. nagyon sűrű, vagy nagyon hosszú) igénylik ezt.
Szilárd sampon- az élővizeink védelméért: kevesebb műanyag és vízhasználat! A formula "tömörgyönyör",ezért fontos, hogy a haj alaposan vizes legyen, hogy csak annyi szappant oszlass el a hajadon, ami a szükséges mennyiségű habot adja a Te hajszerkezetednek, állapotának megfelelően.
Mesés illat: antiallergén epres illat és optimális pH: ez nem egy lúggal készült szappan (persze a hagyományos szappanos hajmosás és ecetes öblítés is szuper), ezért itt nincs szükség külön savas öblítésre.
Hidratálás: glycerin és Sodium PCA, mely nem engedi, hogy a nedvesség távozzon a hajszálakból.
Csomagolás: vékony papír.
Mondj nemet a samponok műanyag flakonjainak!
Szilárd sampon vagy samponszappan?
"A samponszappanok a sima szappanokhoz hasonlóan valamilyen zsír és lúg (általában nátronlúg) találkozásából születnek, és sokszor még az el-szappanosodási folyamat után is lúgos kémhatással rendelkeznek. Ezért is ajánlja több gyártó, hogy közömbösítésként hajmosás után mindenképp használjunk valamilyen savas öblítést, általában hígított (alma)ecet, vagy citromlé formájában.
A szilárd samponok ezzel szemben mindig valamilyen előre gyártott tenzidet (felületaktív anyagot) tartalmaznak, amit csak összekevernek a többi hozzávalóval, formába öntenek, és néhány napig száradni hagynak (nem úgy, mint a szappanokat, amiket hetekig kell érlelni, hogy használhatók legyenek). A tenzidek gondoskodnak egyrészt a habzásról, másrészt a zsírtalanításról,..." *forrás: https://zerowaste.blog.hu/2018/04/12/samponszappan_vs_szilard_sampon