Egészséges táplálkozásról akkor beszélhetünk, ha a szervezetünkbe az ételek és italok optimális mennyiségben és minőségben, a szükséges változatossággal kerülnek bevitelre. Ez annyit jelent, hogy a szervezetünk számára energiát biztosító fehérjék, zsírok és szénhidrátok, valamint a szükséges tápanyagok, mint pl. ásványi anyagok és nyomelemek megfelelő arányban és változatos formában kerülnek "bevitelre". Az egészséges táplálkozás alapja az egészséges életmódnak.
| Energia | 430 kJ / 102 kcal |
| Zsír | <0,5 g |
| - ebből telített zsírsavak | <0,1 g |
| Szénhidrát | 22 g |
| - ebből cukrok | 20 g |
| Rost | 2,3 g |
| Fehérje | 1,1 g |
| Só | <0,01 g |
Allergének
A Biosüsse Eper lekvár mentes a következőktől:60 % gyümölcs* (áfonya, eper, szeder, vörös ribizli), édesítőszer: eritrit*, zselésítő anyag: pektin*, almalé koncentrátum*, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav* * A *-gal jelölt összetevők ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.
Összetevők
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 970 kJ / 230 kcal |
| Zsír | 0,2 g |
| ebből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 87,0 g |
| amelyből cukrok | 0,0 g |
| amelyből édesítők* | 72,0 g |
| Fehérje | 0,0 g |
| Só | 0,0 g |
| *A poliolnak nulla a kalóriatartalma és a felszívódó szénhidráttartalma. | |
| Az adatok tájékoztató jellegűek! Minden esetben olvassa el a terméken található címkét. | |
| Nagy mennyiségű fogyasztása hashajtó hatású lehet! | |
| Tárolás | száraz, hűvös helyen |
Egyéb változatok:
Egyéb változatok:
Egyéb változatok:
Összetevők
Átlagos tápérték 100g termékben
| Átlagos tápérték 100g termékben | /100 g | |
| Kalória | 1918 kJ / 458 kcal | |
| Zsír | 35,2 g | |
| - amelyből telített zsírsavak | 20,7 g | |
| Szénhidrát | 36,4 g | |
| - amelyből cukrok* | 12,4 g | |
| - amelyből poliolok** | 15,8 g | |
| Rost | 14,3 g | |
| Fehérje | 9,2 g | |
| Só | 0,06 g |
Összetevők
A termék 1 kg-ra számíott anyagösszetétele:| Fehér és színes termékek | /100 g | /3,5 g |
| Kalória | 399 Kcal/1686 kJ | 14 Kcal/59kJ |
| Fehérje | - | - |
| Szénhidrát | 99,7 gr | 3,49 |
| - melyből cukrok | 99,7 gr | 3,49 |
| Zsír | - | - |
| - melyből telített zsírsavak | - | - |
| Rost | - | - |
| Só | - | - |
| Barna termékek | /100 g | /3,5 g |
| Kalória | 397 Kcal/1686 kJ | 14 Kcal/59kJ |
| Fehérje | - | - |
| Szénhidrát | 96,2 gr | 3,37 |
| - melyből cukrok | 96,2 gr | 3,37 |
| Zsír | - | - |
| - melyből telített zsírsavak | - | - |
| Rost | - | - |
| Só | - | - |
Egyéb változatok:
| Összetétel | 60% Arabica, 40% Robusta |
| Pörkölés | Világos francia |
| Őrlés | Szemes |
Egyéb változatok:
Egyéb változatok:
| Összetétel | 60% Arabica, 40% Robusta |
| Pörkölés | Világos francia |
| Őrlés | Szemes |
Egyéb változatok:
Használati utasítás:
Tegyen 1 filtert 1 csészébe és öntse fel forrásban lévő vízzel. Hagyja állni 15 percig. Ha jeges teát készít, akkor az erősségét meg kell duplázni. Tej nélkül a legjobb.
Összetevők: Senna (Cassia angustifolia), Borsmenta (Mentha piperita) levél, Fodormenta (Mentha spicata) levél, Édesgyökér (Glycyrrhiza glabra) gyökér, Krishna Tulsi (Ocimum sanctum) levél, Vana Tulsi (Ocimum gratissimum) levél.
*ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból
Amennyiben más gyógyszereket vagy étrendkiegészítőket is szedsz, érdemes előzetesen konzultálni egy ayurvédikus vagy egészségügyi szakemberrel.
A termék 100% organikus, bio minősítésű.
Egyéb változatok:
Egyéb változatok:
Egyéb változatok:
Összetevők
A termék 1 kg-ra számíott anyagösszetétele:| Fehér és színes termékek | /100 g | /3,5 g |
| Kalória | 399 Kcal/1686 kJ | 14 Kcal/59kJ |
| Fehérje | - | - |
| Szénhidrát | 99,7 gr | 3,49 |
| - melyből cukrok | 99,7 gr | 3,49 |
| Zsír | - | - |
| - melyből telített zsírsavak | - | - |
| Rost | - | - |
| Só | - | - |
| Barna termékek | /100 g | /3,5 g |
| Kalória | 397 Kcal/1686 kJ | 14 Kcal/59kJ |
| Fehérje | - | - |
| Szénhidrát | 96,2 gr | 3,37 |
| - melyből cukrok | 96,2 gr | 3,37 |
| Zsír | - | - |
| - melyből telített zsírsavak | - | - |
| Rost | - | - |
| Só | - | - |
Egyéb változatok: