Solar Edge DC/DC Optimizer P800P-4RMDMBL
4.9/5 (10)
NapelemMarket.hu
Várható szállítási idő: nap
  • A SolarEdge P800P optimalizáló egy 800W teljesítményű DC/DC átalakító, amely modul-szintű MPPT funkcióval növeli az energiatermelést és javítja a rendszer hatékonyságát.
  • Az optimalizáló 83V maximális bemeneti feszültséggel és 99.5%-os hatékonysággal rendelkezik, ami ideális megoldást biztosít nagyobb kereskedelmi rendszerekhez.
  • Az IP68 védettség biztosítja a hosszú távú megbízhatóságot és kültéri használatra is alkalmas.
Tulajdonságok:
Névleges bemeneti teljesítmény: 800 W
Abszolút maximális bemeneti feszültség: 83 V
MPPT működési feszültség: 12,5 - 83 V
Maximális bemeneti áramerősség: 7 A
Maximális hatásfok: 99.5%
Max. kimeneti áramerősség: 18 A
Max. kimeneti feszültség: 80 V
Maximális rendszerfeszültség: 1000 V
Méret: 129 x 168 x 59 mm
Súly: 1.064 kg
Szolár csatlakozó: MC4 kompatibilis
Védettség: IP68
Megengedett páratartalom: 0-100%