Solar Edge DC/DC Optimizer S1400-1GMZMBWD (long cable)
4.9/5 (12)
NapelemMarket.hu
Várható szállítási idő: nap
Nagyobb energiahozam
  • Támogatja a legfeljebb 700 W-os nagyteljesítményű és 20 A nagy áramerősségű modulokat, beleértve a bifaciális és G12 modulokat
Maximális védelem a beépített biztonsággal
Alacsonyabb bekerülési költségek a rugalmas kialakítással
  • Nagyobb teljesítmény, sztringenként legfeljebb 30,4 kW a telepítési terület optimális kihasználása érdekében, 2-szer hosszabb és kevesebb sztringet, valamint 50%-kal kevesebb kábelt, biztosítékot és közösítő doboz tesz lehetővé
  • Két, sorba kapcsolt PV-modulhoz csatlakoztatható
Egyszerűbb üzemeltetés és karbantartás
  • Modulszintű rendszerfelügyelet, amely lehetővé teszi a pontos hibaészlelést
Névleges bem. telj.: 1400 W
Abszolút max. bem. fesz.: 125 Vdc
MPPT működési feszültség: 12,5-105 Vdc
Max. bem. áramerősség: 20 Adc
Maximális hatásfok: 99,5 %
Max. kimeneti áramerősség: 24 Adc
Max. kimeneti feszültség: 80 Vdc
Üresjárati kimeneti feszültség: 1 Vdc
Maximális rendszerfeszültség: 1000 Vdc
Méret: 129x165x52 mm
Súly: 1087 g
Szolár csatlakozó: MC4
Védettség: IP68
Megengedett páratartalom: 100%