SolarEdge Home Battery - Low Voltage, 4.85kWh 48V akkumulátor (BAT-05K48M0B-02)
4.85/5 (75)
NapelemMarket.hu
Várható szállítási idő: nap
  • A SolarEdge Home Battery 48V - 4.85 kWh modul kifejezetten a SolarEdge Home Hub és Wave Inverterekhez készült. A közvetlen DC-csatlakozás révén minimalizálja az energiaveszteséget, és biztosítja a nagy hatékonyságot.
Tulajdonságok:
Névleges kapacitás: 5.12 kWh
Felhasználható kapacitás: 4.85 kWh
Névleges feszültség: 44.8 - 56.5 V
Folyamatos töltési/kisütési teljesítmény: 2825 W (töltés), 4096 W (kisütés) - egyetlen modullal
Folyamatos töltési/kisütési teljesítmény: 5000 W (töltés), 5000 W (kisütés) - több modullal
Ciklus hatékonyság: 95.4%
Működési hőmérsékleti tartomány: -10°C - 50°C
Hűtési mód: Természetes konvekció
Kommunikációs interfész: RS485, CAN
Akku típusa: Lítium-vas-foszfát (LFP)
Élettartam: 10 év
IP védettség: IP65
Méretek: 500 x 540 x 240 mm