SolarEdge Home Hub Inverter - SE10K-RWB48BFN4
4.95/5 (40)
NapelemMarket.hu
Várható szállítási idő: nap
  • Kompatibilis a SolarEdge Home energiatárolóval, és vészhelyzeti áramforrásként is használható.
Tulajdonságok:
Névleges AC teljesítmény (W): 10,000 W
Maximális DC teljesítmény STC (Wp): 20,000 W
Névleges bemeneti feszültség (V): 750 V
Max. bemeneti feszültség (V): 900 V
Max. bemeneti áram (A): 26.6 A
Max. kimeneti áram (A): 16 A
Kimeneti (hálózati) feszültség tartomány (V): 230 V AC/400 V AC
DC bemenetek száma (db): 2 pár MC4 csatlakozó
Hálózatra kapcsolódás: Háromfázisú
Akkumulátor kompatibilitás: Igen, SolarEdge alacsony feszültségű akkumulátorok
Off-grid (backup) üzemképes: Igen
String inverter vagy optimalizált: Optimalizált, SolarEdge teljesítmény optimalizálóval működik
Méret (mm): 907 x 317 x 192 mm
Súly (kg): 37 kg
Védettség: IP65
Környező levegő hőmérséklete (°C): -40°C - +60°C
Inverter koncepció: Transzformátor nélküli
Hűtés: Ventilátorok
Megengedett páratartalom (%): 0-100%