SolarEdge S1000-1GMXMBT optimalizáló
4.95/5 (13)
NapelemMarket.hu
Várható szállítási idő: nap
  • A SolarEdge S1000-1GMXMBT egy 1000W teljesítményű optimalizáló, amelyet két PV modulhoz terveztek.
Tulajdonságok:
Kábel hossz: Bemeneti 1,3m, Kimeneti 4,7/0,1m
Névleges bemeneti teljesítmény: 1000 W
Abszolút maximális bemeneti feszültség: 125 V
MPPT működési feszültség: 12.5–105 V
Max. bem. áramerősség: 15 A
Maximális hatásfok: 99.5%
Max. kimeneti áramerősség: 18 A
Max. kimeneti feszültség: 80 V
Maximális rendszerfeszültség: 1000 V
Méret: 129 x 165 x 52 mm
Súly: 1,064 kg
Szolár csatlakozó: MC4 kompatibilis
Védettség: IP68
Megengedett páratartalom: 0-100%