SolarEdge S1200-1GM4MBV optimalizáló
4.95/5 (34)
NapelemMarket.hu
Várható szállítási idő: nap
SolarEdge S1200-1GM4MBV optimalizáló optimalizáló meglévő modulokhoz
Nagyobb energiahozam
Maximális védelem beépített biztonsággal
Alacsonyabb bekerülési költség
Egyszerűbb üzemeltetés és karbantartás
Jellemzők
  • Két darab nagy teljesítményű, vagy kétoldalú modul sorba csatlakozásához
  • Akár 25%-al több energia
  • Rendkívül magas hatásfok (99,5%)
  • Flexibilis rendszer tervezhetőség a maximális helykihasználás érdekében
  • Egyszerű telepítés az egy pontos rögzítésnek köszönhetően
  • Egyszerűsített modul karbantartás és felügyelet
  • Automatikus DC feszültség lekapcsolás (Voc 1V) karbantartás vagy tűz esetén
  • Magas védelem IP68 (5R széria esetén, 2R szériánál IP65)
Tervezési segédlet
S1200 optimalizáló esetén
>=25kW inverter szükséges
Minimum optimalizáló egy sztringen
14 db
Minimum napelem egy sztringen
27 db
Maximum optimalizáló egy sztringen
30 db
Maximum napelem egy sztringen
60 db
Maximális sztring teljesítmény
15000W
Névleges bem. telj.: 1200 W
Abszolút max. bem. fesz.: 125 Vdc
MPPT működési feszültség: 12,5-105 Vdc
Max. bem. áramerősség: 15 Adc
Maximális hatásfok: 99,5 %
Max. kimeneti áramerősség: 20 Adc
Max. kimeneti feszültség: 80 Vdc
Üresjárati kimeneti feszültség: 1 Vdc
Maximális rendszerfeszültség: 1000 Vdc
Méret: 129x155x59 mm
Súly: 1106 g
Szolár csatlakozó: MC4
Védettség: IP68
Megengedett páratartalom: 100%