Solax FORTH X3-FTH-100K 4. series, 3-Phase, 9 MPPT
4.85/5 (35)
NapelemMarket.hu
Várható szállítási idő: nap
  • A 9 MPPT bemenet lehetővé teszi a hatékonyabb energiakezelést még komplex rendszerek esetén is.
  • Nagy teljesítmény és kompakt méret teszi ideálissá kereskedelmi és ipari alkalmazásokhoz.
Tulajdonságok:
Névleges AC teljesítmény (W): 100,000 W
Maximális DC teljesítmény STC (Wp): 150,000 W
Névleges bemeneti feszültség (V): 580 V
Max. bemeneti feszültség (V): 1100 V
Max. bemeneti áram (A): 32 A per MPPT
Max. kimeneti áram (A): 151.6 A
Kimeneti (hálózati) feszültség tartomány (V): 230 V AC/400 V AC
DC bemenetek száma (db): 18
Hálózatra kapcsolódás: Háromfázisú
Akkumulátor kompatibilitás: Nem
Off-grid (backup) üzemképes: Nem
String inverter vagy optimalizált: String inverter
Méret (mm): 985 x 660 x 327.5 mm
Súly (kg): 83 kg
Védettség: IP66
Környező levegő hőmérséklete (°C): -30°C - +60°C
Inverter koncepció: Trafó nélküli
Hűtés: Okos ventilátoros hűtés
Megengedett páratartalom (%): 0-100%