Solax Hybrid Ultra 20.0 3F (X3-ULT-20K)
4.85/5 (16)
NapelemMarket.hu
Várható szállítási idő: nap
  • A SolaX Hybrid Ultra 20.0 3F (X3-ULT-20K) egy nagy teljesítményű, háromfázisú hibrid inverter, amely maximálisan 20 kW AC teljesítményt biztosít.
Tulajdonságok:
Névleges AC teljesítmény (W): 20,000 W
Maximális DC teljesítmény STC (Wp): 40,000 W
Névleges bemeneti feszültség (V): 600 V
Max. bemeneti feszültség (V): 1000 V
Max. bemeneti áram (A): 36 A per MPPT
Max. kimeneti áram (A): 31.9 A
Kimeneti (hálózati) feszültség tartomány (V): 230 V AC/400 V AC
DC bemenetek száma (db): 4 db
Hálózatra kapcsolódás: Háromfázisú
Akkumulátor kompatibilitás: Igen, SolaX akkumulátorok, Lítium-ion akkumulátorok (120-800 V)
Off-grid (backup) üzemképes: Igen (Full Bakcup-hoz EPS box szükséges)
String inverter vagy optimalizált: String inverter
Méret (mm): 696 x 526 x 240 mm
Súly (kg): 47 kg
Védettség: IP66
Környező levegő hőmérséklete (°C): -35°C és +60°C között
Inverter koncepció: Trafó nélküli
Hűtés: Okos hűtés
Megengedett páratartalom (%): 0-100%