SolaX X3-MIC-10K-G2 inverter
SolaX X3-MIC-10K-G2 inverter
4.9/5 (33)
NapelemMarket.hu
Várható szállítási idő: nap
Tulajdonságok:
Névleges AC teljesítmény (W): 10,000 W
Maximális DC teljesítmény STC (Wp): 20,000 Wp
Névleges bemeneti feszültség (V): 640 V
Max. bemeneti feszültség (V): 1,000 V
Max. bemeneti áram (A): 16 A per MPPT
Max. kimeneti áram (A): 16 A
Kimeneti (hálózati) feszültség tartomány (V): 230 V AC/400 V AC
DC bementek száma (db): 2
Hálózatra kapcsolódás: Háromfázisú
Akkumulátor kompatibilitás: Nem
Off-grid (backup) üzemképes: Nem
String inverter vagy optimalizált: String inverter
Méret (mm): 342 x 434 x 156 mm
Súly (kg): 17 kg
Védettség: IP66
Környező levegő hőmérséklete (°C): -30°C - +60°C
Inverter koncepció: Transzformátor nélküli
Hűtés: Okos ventilátoros hűtés
Megengedett páratartalom (%): 0-100%