SolaX X3-PRO-15K Dual MPPT DC switch inverter, Wifi V3
4.85/5 (75)
NapelemMarket.hu
Várható szállítási idő: nap
  • IP66 védelemmel ellátott, így kültéri telepítésre is alkalmas, ellenáll a környezeti hatásoknak.
Tulajdonságok:
Névleges AC teljesítmény (W): 15,000 W
Maximális DC teljesítmény STC (Wp): 22,500 W
Névleges bemeneti feszültség (V): 650 V
Max. bemeneti feszültség (V): 1100 V
Max. bemeneti áram (A): 32 per MPPT
Max. kimeneti áram (A): 24.2 A
Kimeneti (hálózati) feszültség tartomány (V): 230 V AC/400 V AC
DC bemenetek száma (db): 4
Hálózatra kapcsolódás: Igen (3 fázis)
Akkumulátor kompatibilitás: Nem
Off-grid (backup) üzemképes: Nem
String inverter vagy optimalizált: String inverter
Méret (mm): 485 x 417 x 186
Súly (kg): 26 kg
Védettség: IP66
Környező levegő hőmérséklete (°C): -30°C - +60°C
Inverter koncepció: Trafó nélküli
Hűtés: Okos ventilátor hűtés
Megengedett páratartalom (%): 0-100%