SolaX X3-PRO-25K 3 MPPT inverter, Wifi V3
4.9/5 (68)
Tulajdonságok:
Névleges AC teljesítmény (W): 25,000 W
Maximális DC teljesítmény STC (Wp): 37,500 W
Névleges bemeneti feszültség (V): 650 V
Max. bemeneti feszültség (V): 1100 V
Max. bemeneti áram (A): 32 per MPPT
Max. kimeneti áram (A): 41.8 A
Kimeneti (hálózati) feszültség tartomány (V): 230 V AC/400 V AC
DC bemenetek száma (db): 6
Méret (mm): 485 x 417 x 186
Súly (kg): 28 kg
Védettség: IP66
Környező levegő hőmérséklete (°C): -30°C - +60°C
Inverter koncepció: Trafó nélküli
Hűtés: Okos ventilátor hűtés
Megengedett páratartalom (%): 0-100%