Thinkwe Ganz TW-RSD150-40-2 DC Tűzeseti leválasztó, 2 sztring, 4 pólus, MC4
4.9/5 (14)
NapelemMarket.hu
Várható szállítási idő: nap
Tulajdonságok:
  • 2 string
  • Max. 40 A
  • Max. 1500 V DC
  • CE bizonylat
  • IP66 védettség & UV álló
  • Távműködtetés applikáció segítségével – opcionális
  • Visszajelzés lekapcsolásról
  • 70 °C felett automatikus lekapcsolás
  • Mechanikai élettartam: 10 000 kapcsolás
  • Tanúsítás CE, CB,TUV SAA szerint
Garancia: 5 év
Működtető feszültség: 230V AC