Victron Energy Blue Solar PWM-Light 12/24V/20A töltésszabályzó
4.9/5 (19)
NapelemMarket.hu
Várható szállítási idő: nap
Victron Energy BlueSolar 12/24-20 töltésszabályzó
Jellemzők
  • Külső LCD kijelző (opció)
  • Automatikus feszültség választás
  • Beépített külső-hőmérséklet érzékelő
  • Szakaszolt akkumulátor töltés (3 szakasz)
  • Rövidzár védelem
  • Túláram védelem
  • Polaritás védelem
  • Intelligens akkumulátor védelem alacsony feszültségnél
  • Passzív hűtés
  • Kis méret
  • Beltéri készülék
  • 5 év garancia
Maximális szolár feszültség: 28/55 V (12/24V)
Névleges teljesítmény: 20 A
Rendszer feszültség: 12/24 V
Készülék áramfelhasználás: 6mA
Hőmérséklet kompenzáció: -30/-60 mV/°C
Maximális páratartalom tűrés: 95%
Működési hőmérséklet tartomány: –35 és +55°C
Csatalakozó méret: 6mm²
Védelmi osztály: IP20
Súly: 180g
Méret: 76 x 153 x 37 mm