Victron Energy Smart Solar MPPT 150/85-MC4 (12-24-48V 85A) töltésszabályzó
4.95/5 (24)
NapelemMarket.hu
Várható szállítási idő: nap
Smart Solar MPPT 150/85-MC4 (12-24-48V 85A) töltésszabályzóJellemzők
  • Ultragyors maximális munkapont szabályzás
  • Intelligens akkumulátor-kezelés
  • Környezeti hatásoktól védett kialakítás
  • Beépített Bluetooth kapcsolaton keresztül követhető az energia termelés és akkumulátor állapota
  • LCD kijelzővel kiegészíthető
  • 5 év garancia
Névleges teljesítmény: 85 A
Rendszer feszültség: 12/24/36/48 V
Maximum PV teljesítmény 12V: 1200 W
Maximum PV teljesítmény 24V: 2400 W
Maximum PV teljesítmény 48V: 4900 W
Maximum PV üresjárási feszültség: 150 V
Hőmérséklet tartomány: –30 és +60°C
Súly: 4,5 kg
Méret: 246 x 295 x 103 mm