Kamasz és felnőtt nők (és férfiak) számára naponta 4 kapszula étkezés közben.
FigyelmeztetésTerhesség, szoptatás és diagnosztizált betegségek esetén használat előtt konzultáljon orvosával. Nem tartalmaz búzát és tejtermékeket. Hűvös, száraz helyen tartandó.
Mit tartalmaz a csomag?Olivaolaj, C-vitamin, D-vitamin, Biotin, Kalcium
Teljes összetevőlistaKalcium (korallkalcium), magnézium-oxid, hipromellóz, rizsliszt, aszkorbinsav, sörélesztő (Saccharomyces cerevisiae), extra szűz olívaolaj (Olea europaea), sztearinsav, citromsav, dikalcium-foszfát, cink-szulfát, bórsav, maltodextrin, módosított élelmiszer-keményítő, aszparaginsav, zselatin (sertés), szacharóz, mangán-szulfát, réz-karbonát, biotin, kukoricakeményítő, növényi olaj, D3-vitamin (kolekalciferol), béta-hidroxi-sav, butilált hidroxi-toluén, D2-vitamin (ergokalciferol), proteáz, szilícium-dioxid.
Fogyasztás: 2 kapszula naponta (reggel és este) étkezés közben.
Összetétel:
Kurkuma rizómák * (Curcuma longa) ................... 325mg
Kurkuma kivonat * - 95% kurkuminoid ................ 80mg
Gyömbér rizómák * (Zingiber officinale) ............................. 50mg
Fekete bors * (Piper nigrum) ........................................ 45mg
Növényi cellulóz (kapszula)
Ellenjavallatok: Ne használja gyermekeknél, terhes és szoptató nőknél.
Hűvös és száraz helyen, közvetlen napfénytől védve tárolandó.
A NaJa Forest N7 gyógygomba kivonat a következőket tartalmazza:
A NaJa Forest N7 gyógygomba kivonat napi adagjának tápanyagértéke:
| Tápanyagértékek | 5 ml (javasolt napi adag) | 100 ml |
| Energiatartalom (kj/kcal) | 80,95/19,35 | 1619/387 |
| Zsír (g) | 0,013 | 0,255 |
| ebből telített zsírsavak (g) | 0,006 | 0,13 |
| Szénhidrát (g) | 4,79 | 95,8 |
| ebből cukor (g) | 0,034 | 0,685 |
| Fehérje (g) | 0,023 | 0,455 |
| Só (g) | 0,007 | 0,15 |
| Szárított bio Chaga (Inonotus obliquus) gomba (g) | 0,3125 | 6,25 |
| ebből poliszacharid (57,6%) (g) | 0,18 | 3,6 |
| Szárított bio Süngomba (Hericium erinaceus) (g) | 0,3125 | 6,25 |
| ebből poliszacharid (67,7%) (g) | 0,21 | 4,2 |
| Szárítoto bio Acerola (Malpighia emarginata) (g) | 0,45 | 9 |
| ebből C-vitamin (18,454%) (g) NRV% | 0,083 103% | 1,66 |
Egyéb változatok:
|
Aktív hatóanyag |
RDA (%) |
|
| C-vitamin |
1000 mg |
1250% |
| acerola cseresznye kivonat |
25 mg |
- |
A C-vitamin hozzájárul az immunrendszer normál működéséhez, hozzájárul a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez, valamint az idegrendszer normál működéséhez.
Citrom ízű, C-vitamin, D3-vitamin és MSM tartalmú étrend-kiegészítő édesítőszerekkel.
Felhasználási javaslat: Keverjen el egy adagot (2 g) 250 ml hideg vízben és fogyassza naponta étkezések között.
Összetevők: L-Aszkorbinsav, Metil-szulfonil metán (MSM), Aromák, Étkezési sav (citromsav), Édesítőszerek (Szukralóz, Szteviol glikozidok), Kolekalciferol.
Allergén információ: Glutént, tejet, szóját, tojást és mogyoróféléket feldolgozó üzemben készült.
Figyelmeztetés: A termék nem helyettesíti a kiegyensúlyozott étrendet és az egészséges életmódot! Az ajánlott napi fogyasztási mennyiséget ne lépje túl. A termék kisgyermekek elől elzárva tartandó!
Minőségét megőrzi: Lásd a csomagoláson a LOT/EXP. mezőben feltüntetett időpontig.
Tárolási feltételek: 5°C és 30°C közötti hőmérsékleten, közvetlen hőtől, napfénytől és nedvességtől védett helyen tárolandó! Felbontás után ne tárolja 6 hónapnál tovább a terméket!
| Átlagos tápérték | /100 ml: |
|---|---|
| Energia: | 95 kJ (22 kcal) |
| Zsír: | <0,5 g |
| amelyből telített zsírsavak: | <0,1 g |
| Szénhidrát: | 4,8 g |
| amelyből cukrok: | 4,8 g |
| Fehérje: | <0,5 g |
| Só: | 0,20 g |
| A-vitamin***: | 240 μg (30% NRV**) |
| D-vitamin: | 2,0 μg (40% NRV**) |
| E-vitamin: | 1,8 mg (15% NRV**) |
| C-vitamin: | 400 mg (500% NRV**) |
| Niacin: | 4,8 mg (30% NRV**) |
| B6-vitamin: | 0,42 mg (30% NRV**) |
| Folsav: | 60,0 μg (30% NRV**) |
| B12-vitamin: | 0,75 μg (30% NRV**) |
| Biotin: | 15 μg (30% NRV**) |
| Pantoténsav: | 1,8 mg (30% NRV**) |
| **Táplálkozás beviteli referenciaérték %-a felnőttek számára. | - |
| ***100 ml: 1440 μg beta-karotin, amely 240 μg RE A-vitaminnak felel meg. | - |